• CAHAYA STATYW STOJAK POD KEYBOARD CZARNY

Brak towaru
99.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Kurier GLS 15
Paczkomaty InPost 15
Kurier InPost 15
Kurier GLS (Pobranie) 20
Kurier InPost (Pobranie) 20
Paczkomaty InPost (Pobranie) 20
Kurier UPS 20
Kurier UPS (Pobranie) 25
Dostępność Brak towaru
image
  • Materiał: Ten przenośny elektryczny stojak na klawiaturę jest wykonany z wysokiej jakości litego żelaza o nośności, jest mocny i wystarczająco trwały.
  • Regulowana: wysokość i długość stojaka są regulowane. W razie potrzeby można go dopasować.
  • Wzornictwo: składany stojak na klawiaturę w kształcie litery X. Specjalna i stabilna konstrukcja doskonale wspiera klawiaturę.
  • Obsługa: uchwyt jest bardzo łatwy w instalacji. Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby uruchomić urządzenie. Można je zainstalować samodzielnie, co oszczędza czas.
  • Antypoślizgowy: ten stojak na klawiaturę jest wyposażony w system blokady pozycji, który zapewnia bezpieczeństwo instrumentu.
image
  • waga przedmiotu: 3.3 kilograms
  • punkt znaku wypunktowania: Materiał: Ten przenośny elektryczny stojak na klawiaturę jest wykonany z wysokiej jakości litego żelaza o nośności, jest mocny i wystarczająco trwały., Regulowana: wysokość i długość stojaka są regulowane. W razie potrzeby można go dopasować., Wzornictwo: składany stojak na klawiaturę w kształcie litery X. Specjalna i stabilna konstrukcja doskonale wspiera klawiaturę., Obsługa: uchwyt jest bardzo łatwy w instalacji. Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby uruchomić urządzenie. Można je zainstalować samodzielnie, co oszczędza czas., Antypoślizgowy: ten stojak na klawiaturę jest wyposażony w system blokady pozycji, który zapewnia bezpieczeństwo instrumentu.
  • ilość sztuk w opakowaniu: 1
  • marka: CAHAYA
  • kod unspsc: 43210000
  • rozmiar: Standard model
  • numer części: CY0245
  • styl: stojak na keyboard
  • liczba poziomów: 1
  • kolor: czarny
  • wzór: Pojedynczy
  • waga opakowania przedmiotu: 3.32 kilograms
  • producent: CAHAYA
  • typ bazowy: metal
  • zewnętrznie przypisany identyfikator produktu: 5060987640656
  • kształt przedmiotu: Kształt litery X
  • zalecane węzły przeglądania: 412493031
  • numer modelu: CY0245
  • specjalna funkcja: Składana, regulowana wysokość i długość, konstrukcja w kształcie litery X, łatwa instalacja, system blokady pozycji
  • nazwa przedmiotu: CAHAYA CY0245 stojak na klawiaturę z regulacją wysokości, przenośny i regulowany, podwójny rząd elektryczny stojak na klawiaturę, składany elektroniczny stojak na organy z antypoślizgowego metalu
  • materiał: Metal
  • wymagany jest montaż: 1
Stan:
Nowy
Kod producenta:
CY0245
Marka:
Cahaya
Wysokość maksymalna:
99
Obciążenie maksymalne:
60
Minimalna wysokość produktu:
61
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie