• Astro Gaming MixAmp PRO TR Gen 4 Adapter OKAZJA

399.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 0
Kurier GLS 0
Odbiór osobisty 0
Kurier GLS (Pobranie) 9
Dostępność Mało

Zapraszamy Państwa do udziału w aukcji:

Astro Gaming MixAmp PRO TR Gen 4 Adapter

Stan: nowy, komplet, otwarte opakowanie

OBNIŻONA CENA!

image

Karta dźwiękowa ASTRO MixAmp Pro TR dla Xbox One i PC

ASTRO MixAmp Pro TR dla konsoli Xbox One i komputerów PC to karta dźwiękowa stworzona z myślą o profesjonalnych graczach, twórców gier czy streamerów.

Zawodnicy e-sportowi byli obecni w procesie tworzenia MixAmp Pro TR, dzięki czemu urządzenie to spełnia ich rygorystyczne wymagania dotyczące jakości dźwięku, komunikacji głosowej i wytrzymałości sprzętu.

image

Dźwięk przestrzenny Dolby Surround Sound

W karcie dźwiękowej ASTRO MixAmp Pro TR zastosowano technologię dźwięku przestrzennego Dolby Surround Sound, która zapewnia kinową jakość, dźwięk 3D w grach, a także przesyła dźwięk Dolby do słuchaczy podczas audycji.

Możesz również kontrolować to co Twoi słuchacze słyszą. Zdecyduj czy podczas stremowania będzie słychać tylko Twój głos czy również dźwięki z gry.

image

Kontroluj balans dźwięków

Za pomocą jedynie prostego pokrętła w karcie dźwiękowej ASTRO MixAmp Pro TR możesz kontrolować poziom głośności dźwięków czatu i gry. Czasami chcesz słyszeć głośniej osoby, z którymi rozmawiasz, a w innym momencie najważniejsza jest gra i to, co dzieje się na ekranie.

Funkcja Game:Voice Balance pozwoli Ci łatwo kontrolować źródło dźwięku i jego głośność. Karta dźwiękowa MixAmp Pro TR pozwala także wybrać jeden z zapisanych profili miksera dźwięków, które dostosowane są pod różne gatunki gier.

Co więcej, oprogramowanie ASTRO Command Center pozwoli użytkownikom dostosować niemal każde ustawienie i parametr karty dźwiękowej MixAmp Pro TR, tak aby w pełni odpowiadała ich potrzebom.

image

Komunikacja poprzez lokalny czat głosowy

Podczas rozgrywek na turniejach e-sportowych najważniejsza jest odpowiednia i niezakłócona komunikacja pomiędzy członkami drużyny. Gracze muszą mieć również pewność, że ich rozmowy nie zostaną przechwycone, ani przerwane.

Karta dźwiękowa ASTRO MixAmp Pro TR oferuje wsparcie dla funkcji Digital Daisy Chain. Dzięki niej możliwe staje się podłączenie szeregowe kart MixAmp Pro TR. W efekcie powstanie łańcuch, za pomocą którego gracze mogą w sposób niezakłócony komunikować się między sobą poprzez lokalny czat głosowy.

Specyfikacja

Typ karty dźwiękowej

Zewnętrzna

System dźwięku

2.0

Interfejs

USB

S/PDIF

Stosunek sygnału do szumu (SNR)

100 dB

Obsługiwane standardy dźwięku

Dolby Headphone

Dolby Surround

Rodzaje wejść / wyjść

Wyjście słuchawkowe/głośnikowe (jack 3,5 mm) - 1 szt.

Wyjście optyczne S/PDIF Toslink - 1 szt.

microUSB - 1 szt.

AUX - 1 szt.

Stream out - 1 szt.

Wyjście Daisy Chain - 2 szt.

Dodatkowe informacje

Game Voice Balancing

Kompatybilne z Xbox ONE

image
Stan Nowy
Kod producenta 000
Producent Astro
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie