• Amplituner 7.2 Denon AVR-X1100W 4K UHD WiFi BT HIT

No goods
1299.00
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Brak towaru

Amplituner 7.2 Denon AVR-X1100W 4K UHD WiFi BT HIT

Sprzęt powystawowy, w 100% sprawny technicznie, może posiadać drobne mikro ryski.

Zestaw oferowany w opakowaniu zastępczym od Denona, kompletny.

GWARANCJA 12 MIESIĘCY! DARMOWA DOSTAWA KURIEREM!

image

7.2-kanałowy sieciowy amplituner kina domowego AVR-X1100W oferuje technologię znaną z najlepszych amplitunerów Denona z górnej półki oraz wyjątkową jakość. Siedem kanałów po 145 W każdy w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem inżynierów Denona projektujących to urządzenie daje pewność, że dźwięk dochodzący do głośników będzie potężny, kontrolowany i szczegółowy. Wbudowane połączenie Wi-Fi umożliwia podłączenie się do domowej sieci z dużą łatwością, a połączenie Bluetooth ułatwia bezprzewodowe odtwarzanie muzyki z kompatybilnych urządzeń przenośnych. Przejrzysty wyświetlacz oraz asystent konfiguracji powoduje, że konfiguracja i użytkowanie amplitunera jest bardzo łatwe. Ponadto, dzięki wbudowanemu radiu możesz słuchać różnego rodzaju muzyki z całego świata. Możesz także cieszyć się muzyką z internetowego serwisu muzycznego Spotify, dzięki najnowszej wersji Spotify Connect (wymaga subskrypcji). Ogólnie rzecz biorąc, model ten oferuje niesamowicie szeroki zakres funkcjonalności w swojej klasie cenowej.

image

Technologia 4K Ultra HD 60 Hz Pass-through i 4:4:4 Pure Color

Sub-sampling Pass-through Sześć wejść HDMI daje Ci możliwość połączenia się z wieloma urządzeniami audio-video. Wejście Blu-ray i Game obsługują technologię 4K Ultra HD 60 Hz i 4:4:4 Pure Color video pass-through, funkcjonalność z najnowszej specyfikacji HDMI. AVR-X1100W jest oczywiście także w pełni kompatybilny z technologią 3D.

Wbudowany Bluetooth, Wi-Fi i AirPlay oraz DLNA

Wiele przenośnych urządzeń posiada funkcję bezprzewodowego połączenia Bluetooth, a dzięki wbudowanej w AVR-X1100W technologii Bluetooth masz możliwość strumieniowania swoich ulubionych plików audio aż z 8 urządzeń obsługujących technologię Bluetooth, takich jak smartfony, przenośnych odtwarzaczy oraz tabletów. Dzięki wbudowanej technologii Wi-Fi, AVR-X1100W podłączy się bez problemu do Twojej domowej sieci i otworzy przed Tobą nieograniczony świat muzyki z niezliczonych stacji radiowych, jak także z serwisu muzycznego wymagającego subskrypcji Spotify poprzez najnowszy Spotify Connect. Z technologią AirPlay możesz cieszyć się słuchaniem swoich ulubionych utworów strumieniując je bezprzewodowo korzystając ze swoich urządzeń iOS, w tym z iPhone'a, iPoda oraz iPada. Certyfikat DLNA 1.5 pozwala Ci połączyć się bezprzewodowo z komputerem PC czy Mac za pomocą swojej domowej sieci, co jeszcze bardziej poszerza możliwości połączeniowe tego amplitunera. Nasza aplikacja Denon Remote App pozwala Ci z łatwością sterować amplitunerem od Denona za pomocą swojego ulubionego urządzenia mobilnego, ponieważ aplikacja jest dostępna na urządzenia Apple i Android, jak również na Kindle Fire.

image

Prosty w konfiguracji, jeszcze prostszy w obsłudze

Asystent Konfiguracji Denona wraz z naszą skróconą instrukcją obsługi pomoże Ci szybko i bezproblemowo podłączyć się do swojej sieci i szybko skonfigurować urządzenie, tak abyś mógł szybko zacząć cieszyć się wyjątkowym przestrzennym dźwiękiem Twojego amplitunera kina domowego bez przeszkód i trudności. Asystent konfiguracji posiada zrozumiałą grafikę oraz tekst na wyświetlaczu, który szybko przeprowadzi Cię przez proces konfiguracji, optymalizując najważniejsze ustawienia, abyś mógł osiągnąć najlepszą możliwą jakość dźwięku.

Przydatny Port USB

Dzięki temu, że AVR-X1100W jest wyposażony w przedni port USB możesz podłączyć iPoda, iPoda touch czy też iPada do swojego amplitunera i słuchać swojej ulubionej muzyki ładując jednocześnie baterie w swoim urządzeniu mobilnym.

image

Pełen mocy 7-kanałowy dyskretny amplituner z trybem Eco

Posiadający wysoki mocy wzmacniacz skonstruowany na obwodach dyskretnych AVR-X1100W dostarcza dużej mocy aż 145 W na kanał. Amplituner wyposażony jest także w tryb Auto Eco, który dostosowuje maksymalną dostępną ilość mocy w zależności od poziomu głośności, jak także we wskaźnik Eco Meter na wyświetlaczu ukazujący redukcję zużycia energii w czasie rzeczywistym. Aby zapewnić obsługę najszerszej liczbie modeli głośników, AVR-X1100W jest wyposażony w napęd o niskiej impedancji, do zapewnienia stabilności operacyjnej przy obsłudze głośników o impedancji 4 omów.

Podwójne wyjścia do subwooferów

AVR-X1100W posiada podwójne wyjścia do subwooferów, które pozwalają podłączyć dwa mniejsze subwoofery zamiast jednego, większego, abyś mógł cieszyć się korzyściami wypływającymi z większej dynamiki posiadając dwa subwoofery w dwóch różnych miejscach w pokoju. Z dwoma subwooferami głęboki bas jest łagodniejszy i bardziej dokładny oraz minimalizuje podbicia dźwięku, które często są rezultatem ustawienia pojedynczego subwoofera.

image

Dane techniczne:

Sekcja wzmacniacza:

Liczba kanałów

7.2

Moc na kanał

145 W

Dekodery dźwięku wielokanałowego

Dolby Digital EX, Dolby Pro Logic IIx , Dolby Pro Logic IIz, Dolby TrueHD, DTS 96/31, DTS-ES, DTS-HD Master Audio

Korektor dźwięku

tak

Regulacja tonów wysokich/niskich

tak

Radio

AM, FM (UKF) , liczba stacji: brak danych

Impedancja głośników

4 - 16 Ω

Funkcje dodatkowe:

Wi-Fi

tak

DLNA

tak

Bluetooth

tak

AirPlay

tak

Certyfikat Apple

zgodność iPod/iPhone/iPad

Aplikacja do sterowania

tak

Funkcje dodatkowe

4K - interpolacja do formatu, 4K - obsługa formatu, AirPlay, Audyssey 2EQ, Audyssey MultEQ, automatyczna kalibracja dźwięku, możliwość aktualizacji oprogramowania, możliwość sterowania za pomocą darmowej aplikacji (Android), USB - MP3, WMA, AAC, FLAC

Wejścia / wyjścia:

HDMI In / Out

6 / 1

Component Video In / Out

0 / 1

Cyfrowe Optyczne In / Out

2 / 0

Cyfrowe Coaxial In / Out

0 / 0

Kompozytowe Video In / Out

2 / 0

Analogowe audio In / Out

4 / 0

Złącze USB

tak

Złącze Ethernet (LAN)

tak

Wyjście słuchawkowe

tak

Wyjście pre-out

tak

Wejście gramofonowe PHONO

nie

Parametry fizyczne:

Kolor

czarny

Wymiary (szer. x wys. x głęb.)

434 x 151 x 339 mm

Waga

8,6 kg

Pobór mocy

włączony 430 W , czuwanie 0,1 W

Zasilanie

220 - 240 V 50/60 Hz

Stan Powystawowy
Kod producenta AVR-X1100W
Marka Denon
Kolor czarny
Model AVR-X1100W
System dźwięku 7.1
Liczba cyfrowych wejść optycznych S/PDIF 2
Liczba cyfrowych wejść koaksjalnych 2
Komunikacja AirPlay, Bluetooth, Wi-Fi
Impedancja głośników (Ω) 4-16
Liczba wejść HDMI 5
Liczba wyjść HDMI 1
Liczba cyfrowych wyjść optycznych S/PDIF 1
Waga produktu 8.6
Szerokość produktu 43.4
Wysokość produktu 15.1
Głębokość produktu 33.9
Pobór mocy 430
Pozostałe złącza RJ-45, USB
The Signature Of The
Email
Ask a question